sadece ambalajca konusuyoruz!

Burada sadece ambalajca konuşulur!

AMBALAJCA linkedin-06

AMBALAJ TASARIMI
Ürününüz ortaya çıktıktan sonra onun Ambalajlanması ve rafa ulaşana kadar tüm tasarım aşamalarında size özel çözümler üretiyoruz. İster bir ambalaj tasarımı ya da tasarımın yeniden ele alınması olsun “Ambalajca” olarak en iyi çözümü sunmak için çalışacağız.

Ambalaj tasarımına olan yaklaşımımız, izlediğimiz stratejiler ürününüz ile fikirlerimizi en doğru noktada buluşturacaktır. Ambalaj Tasarım projesi öncesinde sizlerden ne kadar bilgi alabilirsek, tasarım kriterlerini, izleyeceğimiz yolu o kadar doğru belirleyebiliriz. En önemli farkımız projeniz üzerine çok fazla sorumuzun olduğunu bilmelisiniz. Sorularımızın çokluğu projenin ön görülen tüm eksikliklerini olabildiğince kapatarak, tamamlayarak başlangıcı yapmak. Proje öncesi problemleri çözebildiğimiz oranda başarı ortaya çıkar.

Ambalaj Tasarım Portfolyomuzun bir bölümünü görmek için lütfen tıklayın

Projeniz hangi konuda ise görüşebiliriz. Dilerseniz iletişim formunu doldurabilirsiniz Tıklayın >>>>


bronz odul1bronz odul2

2015 Ambalajın Ay Yıldızları Yarışması’nda Bronz Ödül

Ambalaj tasarımlarında endüstriyel ürünler, gıda, içecek ambalajları, enerji içeceği ambalaj tasarımları, sıcak içecekler, kimyasal ürün ve torba ambalajları bulunmaktadır.
Hizmet verdiğimiz markalar için özel sembol çalışmalarını, logo, amblem çalışmalarını yürütüyoruz. Logo ya da ürününüzle birlikte kullanmak istediğiniz maskot, amblem, sembol, piktogram vb. konusunda size başarılı, özgün örnekler sunabiliriz.

behance

Tasarım 1
Kimyasal ürün ambalaj tasarımları baskı teknikleri, üretim koşulları dikkate alınarak geliştirilir.

Tasarım 2
Gübre ve kimyasal ürünleriniz için, kurumsal kimliğinize uygun ambalaj tasarımlarını geliştirebiliriz.