sadece ambalajca konusuyoruz!

Burada sadece ambalajca konuşulur!

satinalma

BASKI SATINALMA
Her tedarikçi her konuda uzman değildir. Ürünün, ambalajın gerektirdiği kalite standartları doğrultusunda size en iyi tedarikçiyi en uygun maliyet noktalarında bulabiliriz. Sizin adınıza malzeme, üretim noktasını araştırarak çözüm ve maliyet alternatifleriyle gerekli baskı satın almayı gerçekleştirebiliriz. Böylelikle kaliteden endişe duymadan, en iyi çözümü en uygun koşula satın almış olursunuz.

Baskı satın alma süreci tasarımın repro sürecinden başlamaktadır. Hangi tedarikçi yapılan tasarımı en iyi şekilde basabilir, kapasitesi, kullanılabilecek renk adetleri ne olabilir öncesinde belirlenmelidir. Bu belirlenen kriterlere göre baskı satın alma için en ideal malzeme, tedarikçi seçilerek üretim gerçekleştirilir. Bu süreçlerde yapılan eksik bilgilendirme, hatalı malzeme seçimi bütçenizi zorlayacak durumlara gelebilir. Planlı bir baskı satın alma işlemi maliyetlerini ciddi oranda azaltabilir.

Tedarikçiler, kendi aralarında kullandıkları özel malzeme, baskı makinalarına göre ayrışmışlardır. Bu ayrışma sahip oldukları üretim araçlarına göre uzmanlaşma noktalarına varmıştır. Niteliksiz bir çok üretici, aldıkları işleri kendi bünyelerinde ürettiklerini söyledikleri halde farklı noktalarda çözüme ulaştırırlar. Üretilen bir kutu ambalajın gr, yapıştırma şekli dahi tedarikçi listesini önemli oranda azaltır, elemesini yaptırır. Bu alanda zaman, eksra bir harcama yapmak istemiyorsanız, işinizin hak ettiği kalitede kabul edilebilir maliyetler içinde en doğru yerde üretilmesini istiyorsanız sizin için buradayız.


Projeniz hangi konuda ise görüşebiliriz. Dilerseniz iletişim formunu doldurabilirsiniz Tıklayın >>>>