sadece ambalajca konusuyoruz!

Burada sadece ambalajca konuşulur!

AMBALAJCA linkedin-06

DANIŞMANLIK
Ambalaj taşıdığı özellikler açısından çok fazla değişken, olasılık, alternatif çözümlere sahip olan geniş bir mecradır. Tasarım dünyamızın mühendislik kategorisidir. Size bu çalışmanızda yol arkadaşlığı yaparak istediğiniz konularda çözüm alternatiflerimizle çalışmanızı kolaylaştırabiliriz. Siz problemi söyleyin, biz çözümü sunalım.

Danışmanlık çözümlerimiz problem çözümü, belirlenen konu üzerinde araştırma olarak iki ana başlığa bölebiliriz. Problem çözümleri; tasarım problemlerinden, üretim sürecinde yaşanılan sorunlara, Marka-Ajans ilişkilerine kadar geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Araştırma konuları; ambalaj malzemesi, üretim yapılacak tedarikçi seçimi, maliyet araştırması, belirlediğiniz konularda yerli ve yabancı ambalajlar vb. Araştırma sonuçlarını nasıl istiyorsanız size belirlenen şekilde sunulacaktır.

Mutfağın içinde olanların gözüyle, tedarikçilerin uzmanlık alanlarına göre, problemlerin en iyi çözüm noktalarını ve kabul edilebilir maliyetleri doğrultusunda hareket ederiz. Hizmet bedeli ya da belirlenecek ajans komisyonu ile ücretlendirme yaparak maliyeti yalın olarak görme, hesaplama fırsatınız olacaktır.

Projeniz hangi konuda ise görüşebiliriz. Dilerseniz iletişim formunu doldurabilirsiniz Tıklayın >>>>