sadece ambalajca konusuyoruz!

Burada sadece ambalajca konuşulur!

Picture-Taker-fTF7XM

BASKI ONAYI
Ambalajın tasarımını, baskı öncesi hazırlığı, reprosunu ister biz yapmış olalım ister farklı yerlerde çözümletmiş olun. Baskı üretim aşamasında gözden kaçan hata, yanlışlık tüm sürecin çöp olmasına neden olur. Zaman, para kaybı telafisi zor olabilir. Sizin adınıza ürünün en iyi şekilde üretilmesini denetleyebiliriz. Üretim aşamasında yaşanılan aksaklıkların maddi zararının yanında büyük zaman kayıpları gibi telafisi zor sonuçları vardır. Bu zaman kayıplarının önüne geçmek, baskıda yaşanma ihtimali olabilecek risklerin önüne geçebiliriz. Belki de en önemlisi, baskı da renklerin tasarımın yapıldığı renklerde çıkması için gerekli ölçümlerle birlikte kritik ederek doğru bir şekilde sonuçlandırılmasında yardımcı olabiliriz.

Baskı sırasında mutlaka tedarikçinin kullanıldığı ICC profillere göre alınmış bir dijital prova ve tedarikçinin kalıplarının hazırlandığı sistemin profillerine göre yapılmış bir ön hazırlık olmalıdır.

Bir çok marka, tasarımı tedarikçiye teslim ettiklerinde sürecin tamamlandığını, sorunsuz olarak ürünü ellerine alacaklarını düşünür. Süreç bu şekilde olur fakat, renk başta olmak üzere basımın, üretimin kritik noktaları daha önceden belirlenen standartlar, yapısal nitelikler doğrultusunda olup olmadığını her şey bittikten sonra görmek hayal kırıklığı olabilir. Renkler istenildiği gibi, özel mürekkepler doğru hazırlanmamış olabilir, renkler doygun olmayabilir. Kritik ve yasal zorunluluk için gerekli işaretler, yazılar okunamaz hale gelmiş olabilir. Markanın, tasarımcının, tedarikçinin ürün üzerindeki kalite standartları farklıdır. Herkesin beklediği, aradığı kalite işin farklı yönlerinde olabilir.

Biz baskıyı, markanın üründen beklediği performansı doğrultusunda değerlendiriyoruz.


Projeniz hangi konuda ise görüşebiliriz. Dilerseniz iletişim formunu doldurabilirsiniz Tıklayın >>>>