sadece ambalajca konusuyoruz!

Burada sadece ambalajca konuşulur!

360 ambalaj cozumleri

MAKET
Tasarımı yapılmış ambalajların üretim süreci başlamadan önce maketi yapılarak üretim riskleri incelenebilir. Maket çalışmalarında birebir malzeme kullanılmaz. En yakın tercihler yapılır ve tümüyle teknik ölçüler, katlama, kesim alanları incelenir. Gerekli düzeltmeler için rapor hazırlanır. Müşterimizin isteği doğrultusunda bıçak, teknik çizim düzeltmeleri yapılabilir.

MOCKUP
Tasarımı bitmiş, üretim süreci öncesinde son onayların alınması aşamasında orijinal malzemeye en yakın tercihler yapılarak, bazı durumlarda gerçek malzeme kullanılarak, birebir ölçülerde, en yakın renklerde ve ambalajın içindeki gerçek ürün kullanılarak hazırlanır. Bu hazırlanan birebir ambalajlar ister araştırma gruplarında, ister ürünün reklam filminde kullanabilirsiniz.

DİJİTAL MOCKUP
Tasarımı yapılmış ürünlerin, katalog, baskılı ürünlerde tanıtım amaçlı kullanmak istediğinizde Adobe Photoshop programında ya da ilgili 3D program kullanarak üç boyutlu görümde hazırlayabiliriz. Bu görselleri tanıtım amaçlı reklamlarda, baskılı ürünlerde kullanabilirsiniz.

ambalajtasarim 3d
kutu cizim


Projeniz hangi konuda ise görüşebiliriz. Dilerseniz iletişim formunu doldurabilirsiniz Tıklayın >>>>